СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!x-4y = 9 -2x+7y = 8 На яке число треба помножити обидві частини першого

рівняння, щоб у рівняннях коефіцієнти при змінній х стали протилежними:

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

{x-4y = 9     | * 2

{-2x+7y = 8

{2x - 8y = 18  

{-2x+7y = 8

Складемо обидва рівняння

-у = 26

у = - 26

Підставимо у перше рівняння у = -26

х - 4 * (-26) = 9

х + 104 = 9

х = 9 - 104

х= - 95

Ответ : (-95 ; - 26)