За книжку Андрій заплатив 70% усіх своїх грошей, за - зошити 25%, а решту 6 грн - за ручку.Скільки

гривень мав Андрій?

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Кристина.
Відповідь:
120 гривень
Покрокове2Покрокове пояснення:
5%-6
100%-?,
6÷1/20=6/1÷1/20=6/1×20/1=120/1=120.