Контрольна робота 1.Обчислити :0,2*6+7,2:3,6 2.Із бочки , в якій було 80 л води, відлили40

відсотків.Скільки літрів води залишилось? 3.Розвязати рівняння: а)7х=0,14 б)(20-х)*3,6=37,44 4.Із поля площа якого 25 га, зібрали соняшник за два дні: першого дня-35 т,а другого на 10 т менше.Знайти середню врожайність соняшника 5.За книжку Андрій заплатив 70% усіх своїх грошей,за зошит -25%, решту 6 грн -за ручку.Скільки гривень мав Андрій? прошу срок здачі в 12:00 прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Коробкова Анна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.Обчислення: 0,2 * 6 + 7,2 / 3,6

Результат: 1,2 + 2 = 3,2

2.Відлито 40% води з бочки, що містила 80 л.

Відсоток, що залишився: 100% - 40% = 60%

Кількість води, що залишилась: 60% * 80 л = 0,6 * 80 = 48 л

3.Розв'язання рівнянь:

а) 7х = 0,14

Розділимо обидві частини на 7: х = 0,14 / 7 = 0,02

б) (20 - х) * 3,6 = 37,44

Розкриємо дужки: 72 - 3,6х = 37,44

Віднімемо 72 від обох сторін рівняння: -3,6х = 37,44 - 72

-3,6х = -34,56

Розділимо обидві частини на -3,6: х = -34,56 / -3,6

х ≈ 9,6

4.Першого дня зібрали 35 т, а другого на 10 т менше.

Загальний збір соняшника: 35 т + (35 т - 10 т) = 35 т + 25 т = 60 т

Середня врожайність: 60 т / 2 дні = 30 т/день

5.За книжку Андрій заплатив 70% своїх грошей, за зошит - 25%.

Решту 6 грн він заплатив за ручку.

Загальна сума грошей, які він мав:

100% - 70% - 25% = 5%

5% = 6 грн

100% = (6 грн / 5%) * 100 = 120 грн

Андрій мав 120 грн.