13. Із поля, площа якого дорівнює 25 га, зібрали соняшник за на 10 т менше. 35 т, а другого два

дні: першого дня Знайдіть середню врожайність соняшника на цьому полі. 94 - - Oly Cam

Ответы на вопрос

Отвечает Крипак Алина.

Ответ:

2,4т з 1 га

Пошаговое объяснение:

1) 35 – 10 = 25 (т) – зібрали другого дня. 2) 35 + 25 = 60 (т) – зібрали за два дні разом. 3) 60 : 25 = 2,4 (т) – зібрали соняшника з 1 га. Відповідь: 2,4 т з 1 га.