1)НА 1 ПОЛИЦІ В 3 РАЗИ БІЛЬШЕ КНИЖОК , НІЖ НА ДРУГІЙ . ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЗПЕРШОЇ ПЕРЕКЛАЛИ НА ДРУГУ

7КНИЖОК , ТО НА ОБОХ ПОЛИЦЯХ СТАЛОПОРІВНУ . СКІЛЬКИ КНИЖОК БУЛОСПОЧАТКУ НА 1 ПОЛИЦІ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеева София.

Ответ:

21

Пошаговое объяснение:

3x - начальное количество книг на 1-й полке.

x - начальное количество книг на 2-й полке.

3x-7=x+7

3x-x=7+7

x=14/2

x=7 - начальное количество книг на 2-й полке.

3·7=21 - начальное количество книг на 1-й полке.