Плис помогите За 3 дні туристи пройшли 105 км. За перший день вони пройшли одну третю всього

шляху.На другий день вони пройшли 40%.А на третій решту.Скільки км туристи пройшли на 3 день20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Рысухин Максим.

Ответ:

28 км

Пошаговое объяснение:

перший день -   \frac{1}{3}

другий день - 40%, або   \frac{4}{10}

третій день - ?

\frac{1}{3}  +  \frac{4}{10}  =  \frac{10}{30}  +  \frac{12}{30}  =  \frac{22}{30}  -  шлях, який пройшли туристи за 1 і 2 день

за третій день туристи пройшли  \frac{30}{30}  -  \frac{22}{30}  =  \frac{8}{30}   шляху

\frac{105}{1}  *  \frac{8}{30}  =  \frac{7}{1}  *  \frac{8}{2}  = 7*4 = 28 (км)