за перший день туристи пройшли 5/16 всього шляху, за другий день 7/16 всього шляху, а за третій

день пройшли решту. Яку частину шляху пройшли туристи за перші два дні.?

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Александр.

Ответ:

12/16

Пошаговое объяснение:

5/16+7/16= 12/16

Треба додати кількість шляху

Отвечает Хозяшева Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/16+7/16=12/16= 3/4 шляху пройшли за два дні