автобус за першу годину пройшов 20% а за другу-40% всього шляху а за третю -решту 57.6км.скільки

кілометрів автобус пройшов за три години?знайдіть середню швиддкіссть руху автобуса

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Ответ:

144 км, 48 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 20%+40%=60% (всього шляху) - пройшов автобус за перші дві години

2) 100%-60%=40% (всього шляху) - пройшов автобус за третю годину (стільки становить 57.6 км відносно всього шляху)

3) 57.6:40*100=144 км - всього пройшов автобус за три години

4) 3 год - стільки часу автобус був у дорозі

5) 144:3=48 км/год - середня швидкість автобуса

Отвечает Князев Егор.
Нам відомо решту: 57,6км це 40%
Значить за другу годину автобус пройшов також 57,6 км
57,6:2=28,8км
28,8+57,6+57,6:3=124,8(км/год)
Відповідь:124,8км/год