Розв‘яжи задачу. Один майстер виготовляє 660 деталей за 44 хвилини,а інший за 55 хвилин. Скільки

деталей зроблять два майстри за 60 хвилин,працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Ружейников Ваня.

Ответ:

1620

Пошаговое объяснение:

1)660:44=15 (д) - зробив перший майстер за 1 хв

2)660:55=12 (д) - зробив другий майстер за 1 хв

3)(15+12)*60=1620 (д)