Автомобіль 6год рухався зі швидкістю 75км/год і 4год-зі швидкістю 72,5км/год. Знайдіть середню

швидкість автомобіля протягом усього часу руху

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Виктория.

Ответ:

74 среднея скорость

Пошаговое объяснение:

75*6=450

72.5*4=290

(450+290)/10=74