Срочно!!! Даю 15 балів за правильну відповідь.Яке рівняння відповідає умові задачі?Периметр

прямокутника дорівнює 13 см, а одна з його сторін на 1,5 см більша за сусідню.Знайди сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойков Виктор.

Ответ:

Р=а+b*2

Пусть а=х, тогда b=х+1,5, Р=13

тогда (х+(х+1,5))*2=13

(х+х-1,5)*2=13

(2х-1,5)*2=13

4х-3=13

4х=16

×=4(см)

значит а=4см, тогда b= 4+1,5=5,5(см)

Ответ:4см и 5,5см