На кондитерської фабрики за зміну виготовили 588кг грушевого й апельсинового зефіру, який

розфасували в одинакові ящики. Грушевого зефіру одержали 63 ящики, а апельсинового у 3 рази менше. Скільки кілограмів грушевого і скільки кілограмів апельсинового зефіру виготовили на фабриці за зміну

Ответы на вопрос

Отвечает Рослякова Лиза.

Ответ:

441кг грушевого зефиру та 147 кг апельсинового зефиру виготовили на фабриці за зміну

Пошаговое объяснение:

1)63:3=21 (ящ.) - одержали апельсинового зефиру;

2)63+21=84 (ящ) - грушевого та апельсинового зефиру разом;

3)588:84=7 (кг) - зефиру у одному ящику;

4)63*7=441 (кг) - грушевого зефиру

5)21*7=147(кг) - апельсинового зефиру