СРОЧНО!! Розв'яжи задачу. На кондитерській фабриці за зміну виготовили 588 кг грушевого й

апельсинового зефіру, який розфасувалин однакові ящики. Грушевого зефіру одержали 63 ящики, а апельсинового - у 3 рази менше. Скільки кілограмі грушевого і скільки кілограмів апельсинового зефіру виготовили на фабриці за зміну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 63 : 3 = 21 (ящик) - получили апельсинового зефира

2) 63 + 21 = 84 (ящика) - всего

3) 588 : 84 = 7 (кг) - зефира в 1 ящике

4) 63 * 7 = 441 (кг) - получили грушевого зефира

5) 21 * 7 = 147 (кг) - получили апельсинового зефира