На кондитерський фабриці виготовили грушевтй зефір ірозалали його в 100 коробок по 5 кг, у кожному.

У магазин привезли 400 кш зефіру .Яка маса грушевого зефіру залишилася на фабриці?

Ответы на вопрос

Отвечает Хузиахметова Дилярка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 100*5=500(кг)

2) 500-400=100(кг)

Ответ: 100кг