Коли кондитерський відділ продав 24 кг зефіру, у ньому залишилося 8 пачок по 500 г зефіру. На

скільки більше кілограмів зефіру продано, ніж залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Дарья.

Ответ:

Спочатку відділ продав 24 кг зефіру, що дорівнює 24000 г (1 кг = 1000 г).

Потім у ньому залишилося 8 пачок по 500 г зефіру, що дорівнює 8 * 500 = 4000 г.

Отже, залишилося 24000 - 4000 = 20000 г зефіру.

Кількість зефіру, який було продано, дорівнює 24000 - 20000 = 4000 г.

Отже, було продано на 4000 г (або 4 кг) більше зефіру, ніж залишилося.

Пошаговое объяснение: