На кондитерській фабриці за зміну виготови 588 кг грушевого й апельсинового зефіру, який р фасували

в однакові ящики. Грушевого зефіру од жали 63 ящики, а апельсинового - у 3 рази мен Скільки кілограмів грушевого і скільки кілогра апельсинового зефіру виготовили на фабриц зміну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Ксения.

Ответ:

груш. - 441 кг

апельсин. - 147 кг

Пошаговое объяснение:

ящиків апельсин. = 63/3 = 21.

усього ящиків: 63+21=84

на один ящик припадає: 588/84= 7кг зефіру

грушевого: 7×63=441 кг

апельсинового: 7×21=147 кг.