Спрости вираз 5,2a+1,3a-2,9a та знайди його значення, якщо a=0,01;10.


Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Полина.

5,2а+1,3а-2,9а=(5,2+1,3-2,9)*a=3,6*a
a=0,01: 3,6*a=3,6*0,01=0,036
a=10: 3,6*a=3,6*10=36