Розв'яжіть будь ласка рівняння, використовуючи властивість пропорції45/6х=15/163/7=х+2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Анастасия.

Ответ:     х = 1/35

Объяснение: 3/7 - 2/5 = 1/35

Отвечает Демидюк Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45/6х = 15/16

6х * 15 = 45 * 16

90х = 720

х = 720 : 90

х = 8

3/7 = (х + 2)/5

7 * (х + 2) = 3 * 5

7х + 14 = 15

7х = 15 - 14

7х = 1

х = 1 : 7

х = 1/7