Бригаді робітників доручили виготовити 870 деталей. Склільки деталей вони виготовлять,якщо

виконають: а)40% завдання; б)80% завдання в)100% завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Городницкий Михаил.

Ответ:

348 деталей / 696 деталей / 870 деталей

Пошаговое объяснение:

Проценты - это СОТЫЕ доли от ЦЕЛОГО. Следовательно:

40% = 870 : 100 * 40 = 348  деталей

80% = 870 : 100 * 80 = 696  деталей

100% = 870 : 100 * 100 = 870  деталей