Одна сторона трикутника втричі менша за другу і на 3 дм менша за третю. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 18 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1)x+3x+x+3=18

5x+3=18

5x=15

x=3 (дм) - первая сторона

2) 3*3=9(дм)-вторая

3) 3+3=6(дм)-третья