Автомобіль за першу годину подолав 30 % запла нованого шляху, за другу -32\% , а за третю решту

91,2 км. Скільки кілометрів подолав автомобіль за три години? 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжегалиев Нурбол.
Ответ:
дано
91.2 км = 100% - ( 30 + 32 ) % = 38%
s = ?
решение
1% = 91.2 / 38 = 2.4 km
s = 2.4 × 100 = 240 km
Пошаговое объяснение
Сначала нашли сколько % 91.2 км и потом нашли дорогу за 1 % и вычислили всю дорогу