За три години автомобіль подолав 240 км. За першу годину подолав 33% шляху, за другу 37%, а за

третю за третю годину? решту. Скільки кілометрів проїхав автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Бояркин Даниил.

Відповідь:

Удачі)

Покрокове пояснення:

Щоб знайте скільки кілометрів проїхав автомобіль за третю годину, спочатку віднімемо від загального пройденого шляху кілометри, які автомобіль проїхав за першу і другу години.

За першу годину автомобіль подолав 33% шляху:

33% * 240 км = 0.33 * 240 км = 79.2 км

За другу годину автомобіль подолав 37% шляху:

37% * 240 км = 0.37 * 240 км = 88.8 км

Загально, за перші дві години автомобіль подолав 79.2 км + 88.8 км = 168 км.

Тепер, щоб знайте скільки кілометрів проїхав автомобіль за третю годину, від загального пройденого шляху (240 км) віднімемо вже пройдені кілометри (168 км):

240 км - 168 км = 72 км

Отже, автомобіль проїхав 72 км за третю годину.

Отвечает Соловьев Кирилл.

Ответ: за третю годину автомобіль проїхав 83,2 км

Пошаговое объяснение:

33% можна записати так:

33% = 1/3 год

240 : 3 = 80 проїхав автомобіль в першу годину

240 : 100 = 2,4 — 1% від усього шляху

2,4 × 37 = 88,8 км — проїхав автомобіль за другу годину

80 + 88,8 = 168,8 км — проїхав автомобіль за перші дві години

240 - 168,8 = 83,2 — проїхав автомобіль за третю годину