Використовуючи основну властивість пропорції розв'яжи рівняння 1)x-2/x-4 =5/7 2)0,8-x/2 =x+1,4/3

Очень СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Тимур.
1) (x-2)/(x-4) =5/7
7(х - 2) = 5(х - 4)
7х - 14 = 5х - 20
7х - 5х = -20 + 14
2х = -6
х = -6 : 2
х = -3

2) (0,8-x)/2 = (x+1,4) /3
3(0,8 - х) = 2(х + 1,4)
2,4 - 3х = 2х + 2,8
-3х - 2х = 2,8 - 2,4
-5х = 0,4
х = 0,4 : ( -5)
х = -0,08