розв'яжіть рівняння використовуючи основну властивість пропорції використовуючи основну

(у-2)/(у-3)=7/5 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

(у-2)/(у-3)=7/5 ​

5(у-2)=7(у-3)

5у-10=7у-21

5у-7у=10-21

-2у= -11

у= -11 : (-2)

у= 5.5