ПОМОГИТЕ ПЛИЗ Розв’яжіть рівняння, використовуючи основну властивість пропорції: x+0,4/3=0,2-x/5


Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

(х+0,4)/3 = (0,2-х)/5

(х + 0,4) · 5 = 3 · (0,2 - х) - свойство пропорции

5х + 2 = 0,6 - 3х

5х + 3х = 0,6 - 2

8х = -1,4

х = -1,4 : 8

х = -0,175

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Проверка:

(-0,175+0,4)/3 = (0,2+0,175)/5

0,225/3 = 0,375/5

0,075 = 0,075 - верно