Розв'яжи задачу. Велосипедистка і бігун вирушили одночасно з однієї точки у протилежних напрямках.

Через 10хв відстань між ними була 3км 200м.З якою швидкістю їхала велосипедистка, якщо швидкість бігуна була 140м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Куцин Анастасія.

Відповідь:

180 м/хв

Покрокове пояснення:

140*10 = 1400 м - пробіг бігун

3200 - 1400 = 1800 - проїхала велосипедистка

1800/10 = 180 м/хв