Сума двох чисел дорівнює 33.5. Знайдіть ці числа, якщо їх різниця дорівнює 3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Драб Артур.

Ответ:

15 и 18,5

Пошаговое объяснение:

x - меньшее число.

y - большее число.

Система уравнений:

x+y=33,5

y-x=3,5

x+y-y+x=33,5-3,5

x=30/2

x=15 - меньшее число.

y-15=3,5

y=3,5+15

y=18,5 - большее число.