Який з поданих виразів одержимо розкривши дужки. -(а-b)+(-p)? який з поданих виразів одержимо

спростивши вираз.(p-2)-(p-K+4)(1-pпри якому з поданих значень х рівняння 7.х=-21 перетворюється у правильну рівність.? якщо в рівнянні х+4(-4)=2 доданок -4 перенести з лівої частини в праву то одержимо рівняння яке?

Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Олеся.

Ответ:

1) -а+b-p

2) p-2-p+K-4 = K-6

3) якщо х буде дорівнювати -3

4) х+4 = 6