Зимова куртка коштувала 200 грн. Із настанням весни на куртку знизили ціну на 10%, але продали лише

тоді, коли нову ціну зменшили ще на 10%. На скільки відсотків ціна, за якою продали куртку, менша від початкової? Для розв'язування цих задачі потрібно знайти відсотки від числа та відсоткове відношення двох сел.

Ответы на вопрос

Отвечает Черяшов Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Kostanyan Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10% = 10 : 100 = 0,1

Стоила изначально = 200грн = 1 00 %

1) 1 00 - 10 = 90 (% ) стала стоить после снижения цены на 10%

2) 90 - (90 * 0,1) = 90 - 9 = 81 (%) - стала стоить после повторного снижения цены на 10%

3) 1 00 - 81 = 19 (%) - меньше цена от начальной цены

4) 200 * 0,81 = 162 (грн) - стала стоить куртка после двух снижений цены

Ответ: меньше на 19%