Дуже потрібна допомога) Зимова куртка коштувала 800 грн. Весною ціну куртки знизили на 10%. Але

продали її тільки тоді, коли нову ціну знизили ще на 10%. На скільки відсотків ціна, за яку продали куртку, менше від початкової? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

Відповідь: ціна продажу зменшилась на 19% від початкової ціни

Покрокове пояснення:

Початкова ціна куртки - 800 грн.

Після знижки на 10%, нова ціна становитиме 90% від початкової ціни:

нова ціна = 0.9 * 800 грн = 720 грн.

Після другої знижки на 10%, ціна становитиме 90% від нової ціни:

ціна продажу = 0.9 * 720 грн = 648 грн.

Отже, ціна продажу куртки становить 648 грн, що на (800 - 648)/800 * 100% = 19% менше від початкової ціни.