Яку роботу виконає за 4 хв електричний струм силою 0,25 А при напрузі 18 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Чупров Михаил.

I=U/R

R=U/I=18/.025=72Ом

A=I²*R*t=0.25²*72*240с=1080