Велосипедистка проїхала 9 км за 3/5 год. Знайди її швидкість. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Марина.

Ответ:

Щоб знайти швидкість велосипедистки, поділимо відстань на час.

Швидкість = Відстань / Час

Швидкість = 9 км / (3/5 год) = 9 км / (3/5) = 9 км * (5/3) = 15 км/год

Отже, швидкість велосипедистки дорівнює 15 км/год.