5. З двох міст одночасно назустріч один одному вийшов пішохід і виїхала велосипедистка. Вони

зустрілися через 2 год, причому велосипедистка до зустрічі проїхала 34, 6 км. Швидкість пішохода на 12,9 км/год менша, ніж швидкість велосипе дистки. Знайди відстань між містами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kozakova Vera.

Ответ:

43,4 км -расстояние между местами

Пошаговое объяснение:

v=S:t   формула нахождения скорости

1)34,6:2=17,3км/ч- скорость велосипедистки

2) 17,3-12,9=4,4 км/ч -скорость пешехода

S=vt  формула нахождения расстояния

3)4,4 *2=8,8 км  - прошел пешеход за 2 часа

4) 34,6+8,8=43,4 км -расстояние между местами