Росте в шість разів більше беріз ніж дубів. Скільки дубів у парку якщо їх на 15 менше ніж беріз​


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ: у- число берёз, х - число дубов. Тогда у=6*х, х=у-15⇒х=6*х-15⇒5*х=15⇒х=3 - число дубов, число берёз 3*6=18.

Ответ: 3 дуба.

Пошаговое объяснение: