у парку росте 40 беріз . кількість каштанів у цьому парку становить 45%кількості беріз, або

6/11еількості дубів. скільки каштанів і скільки дубів росте у парку. вирішити за допомогою рівняння.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мезрин Данил.

Відповідь:1) 45% =45/100=9/20=0,45

2)40•0,45=18 каштанів

3)18:6/11=18•11/6=18:6•11=33 дуби

Відповідь:18; 33.

Покрокове пояснення: