Для стандартної групи з 6 осіб вартість екскурсійного туру становить 3300 грн. Для групи з 7-8 осіб

діє знижка 5 %, для 9-10 осіб — знижка 10 %. Скільки гривень необхідно заплатити за тур, якщо в групі вісім людей?Скажите пожалуйста ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Виктория.

Відповідь:

3135

Покрокове пояснення:

ділимо 3300 на 100 і множимо на потрібні проценти тобто 5 і віднімаємо від вартості

Отвечает Сухотенко Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5% = 5 : 100 = 0,05

1) 3300 : 6 = 550 (грн) - стоит билет для 1 человека

2) 550 * 8 = 4400 (грн) - стоят 8 билетов без скидки

3) 4400 - (4400 * 0,05) = 4400 - 220 = 4180 (грн) - будет стоит тур для 8 человек

Ответ: 4180 гривен