у першій групі 26 осіб, що становить 13/17 від кількості осіб другої групи. У третій групі на 10

осіб менше, ніж у першій та другій групі разом. Скільки осіб у трьох групах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Денис.

Ответ:

110 оciб

Пошаговое объяснение:

кiлькiсть осiб 2 групи - x

(13/17) * x = 26

  • x = (26 * 17) / 13
  • x = 442 / 13
  • x ≈ 34 - у другiй групi

26 + 34 - 10 = 50 - у третій групі

26 + 34 + 50 = 110

Вiдповiдь: 110 оciб