Як рішить (-4 7/8)•(-7 23/49) якщо знаєте розпишіть


Ответы на вопрос

Отвечает Чашук Карина.

Ответ:

-4\frac{7}{8} *(-7\frac{23}{49} )=-\frac{39}{8} *(-\frac{366}{49} )=\frac{39*366}{8*49} =\frac{39*183}{4*49} =\frac{7137}{196} =36\frac{81}{196}