Відстань від міста до села велосипедист проїхав за 2 години. За першу годину велосипедист проїхав

16 км, а за другу -3/4 цієї відстані. Якою є відстань

Ответы на вопрос

Отвечает Бонд Митя.

відстань від міста до села становить 28 кілометрів.

Отвечает Комиссарова Виктория.

Ответ:

28 км

Пошаговое объяснение:

3/4 * 16 = 12 (км) за другу годину

16+12=28 (км) відстань