з одного міста в протилежних напрямках виїхали два автобуси . Через 4 год після початку руху

відстань між ними становила 540 км. Один автобус рухався зі швидкістю 65 км/год.З якою швидкістю рухався другий автобус?

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

1)540:4=135 (км) за годину приїхали 2 автобуси

2)135-65=70(км/год) швидкість другого автобуса