Периметр прямокутника дорівнює 15, 6 дм, одна з його сторін на 2, 8 дм більша за другу. Чому

дорівнюють сторони прямокутника? (За х позначимо другу сторону прямокутника, х+2,8 першу сторону прямокутника. Рiвняння: 2*(x+x+2,8)=15,6)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тыслюк Самуил.

Ответ:

5,3 дм  и 2,5 дм

Пошаговое объяснение:

Р = 15,6 дм

Пусть одна = х дм, тогда другая = х+2,8 дм

Р = 2(а + b)

2(х + х + 2,8) = 15,6

2(2х + 2,8) = 15,6

4х + 5,6 = 15,6

4х = 15,6 - 5,6

4х = 10    х = 10/4   х = 2,5 дм - одна сторона

2,5 + 2,8 = 5,3 дм - другая сторона