Знайдіть перший член геометричної прогресії (bп), у якої q = 2, S5 = 155.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубрилкина Ирина.

Ответ:

S5=а1(1-q^5)/(1-q); 155=a1(1-2^5)/(1-2);

155=a1(1-32)/(1-2); 155=a1(-31)/(-1); a1=155/31; a1=5