2. Знайдіть суму векторів: a) a=(4; 2) iьb =(1; 7)​


Ответы на вопрос

Отвечает Федюкевич Дима.

Відповідь:

Щоб знайти суму векторів a і b, додайте їх компоненти окремо. Ваші вектори задані так:

a = (4; 2)

b = (1; 7)

Сума векторів обчислюється наступним чином:

a + b = (4 + 1; 2 + 7) = (5; 9)

Отже, сума векторів a і b дорівнює (5; 9).