У бібліотеці перші три дні ремонтували по 17 кни- по 12 книжок жок щодня, наступні п’ять днів ли за

п'ять днів, ніж за три, Розв'язання запишь щодня. На скільки більше книжок відремонтува виразом. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Юшина Алёна.

Ответ:

на 9 больше зделали 5 дней подряд

Пошаговое объяснение:

1)17*3=51

2)12*5=60

3)60-51=9