Чому дорівнює площа квадрата зі стороною 2 3/5 м


Ответы на вопрос

Отвечает Синдинова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти площу квадрата, зведемо в квадрат довжину однієї з його сторін.

Враховуючи, що сторона квадрата дорівнює 2 3/5 м, нам спочатку потрібно перетворити мішане число на неправильний дріб.

2 3/5 = (2 * 5 + 3) / 5 = 13/5

Тепер ми можемо звести довжину однієї сторони в квадрат, щоб знайти площу:

Площа = (сторона)² = (13/5)² = 169/25

Отже, площа квадрата становить 6,76 квадратних метрів.