скутер що рухається зі швидкістю 48 км.год долає деяку відстань за 8 год.за скільки годин він

подолає таку саму відстань якщо збільшить швидкість на 10 км.год

Ответы на вопрос

Отвечает Панкрушина Диана.

Ответ:

192/29 годин

Пошаговое объяснение:

48*8 це вiдстань

48+10 = 58 це нова швiдкiсть

Теперь залишилося тiльки подiлити: 48*8/58 = 192/29

Чомусь вiдповiдь нецiле число, тому можливо в задачi неправильнi числа