Знайти периметр прямокутника, ширина якого - 5 см, це у 2 рази менше від його довжини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.

Ответ:

Р= 30 см

Пошаговое объяснение:

Знайти периметр прямокутника.

Формула для находження периметру :

Р= 2*(a + b ) , де

а та  b - ширина і довжина прямокутника.

За умовою ширина прямокутника а = 5 см,

і це у два рази менше довжини.

Отже довжина у два рази більша ширини :

b = 2* 5 = 10 см

Підставимо наші дані і знайдемо периметр :

Р = 2 * ( 10 + 5 ) = 2 * 15 = 30 см

Отвечает Седых Саша.

I don't know Ukrainian perimeter formula: 2(a+b) where a and b are the sides of the rectangle (greater and smaller)

good luck :)