3 двох міст, відстань між якими 232 км, одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти.

Через 8 год вони зустрілися. Обчисли швидкість другого велосипедиста, якщо перший їхав з швидкістю 15км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Юркова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

232 : 8 = 29км/ч скорость сближения

29 - 15 = 14км/ч скорость второго велосипедиста

Отвечает Якущенко Даниил.

без дано запишу, извини.

15*8=120км - проехал 1 велосепедист

232-120=112 км - проехал второй велосепедист
112/8=14км/час - скорость второго велосепедиста