На скільки добуток чисел 3,7 i-5,6 менший від: 1) меншого з них; 2) більшого з них; 3) їх суми?

срочноо дам 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,7 * (-5,6) = -20,72

1)  -5,6 - (-20,72) = 15,12

2)  3,7 - (-20,72) = 24,42

3,7 + ( - 5,6) = - 1,9

3)  -1,9 - (-20,72) = 18,82