ВПРАВИ ДЛЯ ПОВТОРЕННЯ 742. Дано три числа, з яких кожне наступне на 4 більше за по-переднє.

Знайдіть ці числа, якщо добуток меншого й більшогоз них на 88 менший від добутку більшого й середнього.743. Петро спочатку піднявся на гору зі швидкістю 2,5 км/год,а потім спустився іншою дорогою зі швидкістю 4 км/год. Знай-діть загальний шлях, пройдений Петром, якщо дорога на горуна 3 км коротша від дороги з гори, а час, витрачений на весьшлях, становить 4 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

742

Нехай перше число х,тоді друге - (х+4),а третє - (х+8)..

(х+8)(х+4) - х(х+8)=88

х²+4х+8х+32-х²-8х=88

4х=56

х=56:4

х=14 - перше число

14+4=18 - друге  число

18+4=22 -третє

743

Нехай дорога на гору х,тоді дорога з гори ( х+3).За умовою задачі складем рівняння:

\frac{x}{2,5} +\frac{x+3}{4} =4\\\\\frac{8x}{20} +\frac{5(x+3)}{20} =4*20\\\\8x+5x+15=80\\\\13x=65\\\\x=5

5+3=8 км - дорога з гори

8+5=13  км - загальний шлях